Naszą wiedzą i wysiłkami staramy się uczynić życie ludzi bezpieczniejszym i spokojnym...

  

          

KIM JESTEŚMY?

Firma od kilku lat realizuje Państwa oczekiwania i rozwiązuje problemy związane z ubezpieczeniami. Nasi klienci cenią nas za profesjonalizm i solidność, często wychodzące poza ramy standardowej obsługi. Przedstawiamy Państwu tanie i skuteczne rozwiązania korzystając z szerokiego wachlarza Towarzystw Ubezpieczeniowych, które są naszymi partnerami. Nasza oferta obejmuje wszystkie rodzaje ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych oraz osobowych, zarówno dla firm jak i osób prywatnych
      
WSPÓLNY CEL?
 
Celem naszej firmy jest znalezienie dla naszych Klientów jak najlepszej i zarazem najtańszej oferty ubezpieczeń. Najważniejsze dla nas jest zapewnienie Państwu najwyższej jakości obsługi, 100% zadowolenia  i bezpieczeństwa dla Ubezpieczonych oraz ich rodzin. Klientom naszym gwarantujemy pełne doradztwo w zakresie ubezpieczeń. Doradzimy i pomożemy wypełnić wszystkie formalności związane ze szkodą oraz innymi sprawami związanymi z polisą naszych Klientów.
 
CO NAS WYRÓŻNIA?
 
Regularnie bierzemy udział w szkoleniach przeprowadzanych przez Towarzystwa Ubezpieczeń oraz na bieżąco śledzimy zmiany na polskim rynku ubezpieczeniowym. Dlatego nasza pomoc często wybiega poza ramy pracy przeciętnego pośrednika ubezpieczeniowego. Tworzymy specjalne oferty ubezpieczeniowe dla naszych Klientów. Wyszukujemy wszelkie dostępne w danej chwili promocje i zniżki oraz prowadzimy negocjacje cenowe z ubezpieczycielami. To decyduje o przewadze konkurencyjnej naszej oferty. Profesjonalna obsługa i zadowolenie każdego Klienta jest naszym piorytetem. Zapraszamy do naszego biura, które mieści się w dzielnicy Prądnik Czerwony.
 
A ponadto...
 
25 TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH W JEDNYM MIEJSCU !!!

 MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA SKŁADKI NAWET NA 12 RAT !!!
 
BARDZO KORZYSTNE SKŁADKI ZA PAKIETY KOMUNIKACYJNE DZIĘKI WARTA DEALER !!!
 
DLA NAS KAŻDY KLIENT JEST WYJĄTKOWY, NIEPOWTARZALNY. SZANUJĄC PAŃSTWA CZAS ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ UMÓWIENIA SPOTKANIA POZA GODZINAMI PRACY BIURA !!!
 
WYCHODZĄC NA PRZECIW PAŃSTWA OCZEKIWANIOM PROPONUJEMY RÓWNIEŻ OBSŁUGĘ ZDALNĄ BEZ KONIECZNOŚCI SPOTKANIA !!!
(skan dowodu rejestracyjnego, dowodu osobistego oraz prawa jazdy prosimy przesyłać na adres e-mail 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jeżeli nie mają Państwo możliwości skanowania dokumentów, prosimy 
o wypełnienie ankiety i odesłanie jej na adres mailowy)
 
BEZPŁATNY DOJAZD DO KLIENTA !!!
 
 
Pragniemy służyć naszym Klientom przez kolejne lata i stale podnosić jakość naszych usług. Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapraszamy do kontaktu z nami.

 

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY?

 

www.allianz.pl

      Grupa Allianz jest jednym z czołowych na świecie podmiotów oferujących usługi finansowe. Ponad 78 milionów klientów indywidualnych i korporacyjnych w 70 krajach korzysta z wiedzy, międzynarodowego doświadczenia, finansowej siły i stabilności Grupy. W 2012 roku 144 tysiące pracowników wypracowało przychody w wysokości 106,4 mld euro i zysk operacyjny 9,5 mld euro. Główną siedzibą Allianz SE – spółki nadrzędnej Grupy – jest Monachium.

www.aviva.pl

 

      Grupa AVIVA działa w Polsce od 1992 roku i obsługuje 3,5 miliona klientów. AVIVA zarządza aktywami o wartości ponad 60 mld zł. Grupa AVIVA jest częścią piętej instytucji ubezpieczeniowej na świecie i pierwszej w Wielkiej Brytanii pod względem przychodów.

www.axadirect.pl

AXA DIRECT rozpoczęła działalność w Polsce w listopadzie 2006 roku, oferując pełną gamę ubezpieczeń komunikacyjnych dla właścicieli samochodów: OC, AC, OC+AC, NNW, Assistance oraz szereg innowacji rzadko spotykanych na polskim rynku. 

 

 

www.compensa.pl

      Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group działa na Polskim rynku od 1990 roku. Wraz z pozostałymi spółkami Vienna Insurance Group zajmuje 5 pozycję na rynku ubezpieczeń majątkowych. Compensa zapewnia kompleksową obsługę Klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych Kientów korporacyjnych oferując m.in. ubezpieczenia: komunikacyjne, zdrowotne, mieszkań, mienia i odpowiedzialności cywilnej.

www.concordiaubezpieczenia.pl

Concordia Ubezpieczenia na rynku polskim jest obecna od 1997 roku. W tym czasie firma zdobyła zaufanie wielu Klientów i Partnerów, rozwinęła sieć sprzedaży, nawiązała współpracę z ponad 450 Bankami. Obecnie posiada 12 Oddziałów, blisko 40 Przedstawicielstw i Agencji Generalnych. 
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i konsekwentnej realizacji strategii Concordia Ubezpieczenia uzyskała cenioną pozycję w sferze ubezpieczeń dla rolnictwa, bankowości spółdzielczej, biznesu, a także osób prywatnych.

www.generali.pl

      Generali jest jedną z 3 największych grup ubezpieczeniowych w Europie. 2011 rok to najlepszy w historii działalności Grupy Generali w Polsce. Skonsolidowany zysk netto Grupy Generali wyniósł w 2011 roku 97,5 mln zł i był niemal 5-krotnie wyższy niż w roku poprzednim.

www.gothaer.pl

      1 października 2012 roku Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zmieniło nazwę na Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Firma zmieniła także logo. To symbol głębokich, jakościowych zmian od kilkunastu miesięcy sukcesywnie wdrażanych w Firmie. Zostały one zapoczątkowane wraz z pozyskaniem silnego, doświadczonego akcjonariusza – niemieckiej Grupy Gothaer (blisko 100% udziałów w Spółce).

www.hdiubezpieczenia.pl

      Początki działalności Grupy HDI z Hanoweru sięgają roku 1903. Obecnie Grupa HDI działa na terenie 150 krajów na całym świecie.

www.hestia.pl

      Ergo Hestii zaufało 3 600 000 klientów indywidualnych i ich rodzin oraz przedsiębiorcy i instytucje w całej Polsce.Co 13 sekund wystawiana jest nowa polisa Ergo Hestii.Co 1 minutę 03 sekundy zapada decyzja o wypłacie odszkodowania dla klienta.
4,2 mld złotych – taką składkę przypisaną brutto zebrały w ubiegłym roku trzy spółki Grupy Ergo Hestia. To pierwszy raz w historii, kiedy sprzedaż Grupy przekroczyła miliard euro – i wzrosła o 13% w porównaniu z rokiem 2010. Fundamenty rentownego rozwoju są solidne, zysk netto w 2011 r. przekroczył 157 mln zł. Firma dąży do zbudowania pozycji lidera w opiece nad poszkodowanymi w Polsce.

www.interrisk.pl

      W dniu 31 lipca 2012 została sfinalizowana fuzja dwóch spółek ubezpieczeniowych należących do Grupy Vienna Insurance Group w Polsce: PZM i InterRisk. InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń SA Vienna Insurance Group przejął wszystkie prawa i obowiązki PZM TU SA Vienna Insurance Group.InterRisk otrzymał prestiżowe wyróżnienie w rankingu "NAJLEPSZA INSTYTUCJA FINANSOWA 'RZECZPOSPOLITEJ' 2008". InterRisk uznany został za 3-cią firmę w kategorii ubezpieczeń majątkowych na rynku pod względem dynamiki sprzedaży, efektywności zarządzania i dynamiki przychodów ze składki. 

www.lexsecure.pl

Lex Secure Sp. z o.o. – operator prawny działający na polskim rynku usług prawnych w zakresie obsługi zarówno klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. Każdego dnia, 365 dni w roku, 24h na dobę - organizacja opieki prawnej w oparciu o nowoczesne rozwiązania obejmujące m.in. całodobową Infolinię umożliwiającą szybki dostęp do informacji prawnej oraz doświadczonych konsultantów prawnych koordynujących i nadzorujących cały proces obsługi klienta.

www.libertydirect.pl

      Liberty Direct należy do międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej – Liberty Mutual, która świadczy kompleksowe usługi ubezpieczeniowe w 24 krajach Ameryki, Europy i Azji. Firma działa w Stanach Zjednoczonych od 1912 roku i jest na tamtejszym rynku jedną z największych instytucji ubezpieczeniowych zajmującą 71 miejsce na liście Fortune 500.

www.link4.pl

Działa na polskim rynku od stycznia 2003 roku. Jest pierwszą firmą ubezpieczeniową, oferującą polskim kierowcom ubezpieczenia komunikacyjne typu direct, czyli ubezpieczenia przez telefon lub internet. Firma oferuje ubezpieczenia samochodu, ubezpieczenia mieszkania, podróży.

www.mtu.pl

      MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń SA to najmłodszy ubezpieczyciel w Grupie Ergo Hestia. To także drugie, obok STU Ergo Hestia SA, towarzystwo majątkowe w tej Grupie.
MTU rozpoczęło działalność operacyjną w połowie 2002 roku, corocznie uzyskując jedną z  najwyższych dynamik wzrostu wśród wszystkich zakładów ubezpieczeń majątkowych na polskim rynku.
Obecnie MTU plasuje się w pierwszej piątce towarzystw oferujących ubezpieczenia komunikacyjne OC w Polsce.

www.proama.pl

      Proama jest marką handlową polskiego oddziału Groupama SA, firmy działającej od ponad 100 lat na europejskim rynku ubezpieczeń. Groupama SA jest obecna w 15 krajach i świadczy swoje usługi ponad 16 mln Klientów. Groupama działa obecnie w 15 krajach Europy i Azji: w Bułgarii, Chinach, Francji, Grecji, Hiszpanii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Tunezji, Turcji, Węgrzech, Wielkiej Brytanii, Wietnamie oraz we Włoszech.

www.pzu.pl

      Grupa Kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA (Grupa PZU) jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, a także Europie Środkowo-Wschodniej. Tradycje PZU sięgają 1803 roku, kiedy powstało pierwsze na ziemiach polskich towarzystwo ubezpieczeniowe. Jako spadkobierca ponad 200-letniej tradycji, PZU od wielu lat zapewnia kompleksową ochronę ubezpieczeniową we wszystkich najważniejszych dziedzinach życia prywatnego, publicznego i gospodarczego.
PZU oferuje swym klientom najszerszą gamę produktów na polskim rynku ubezpieczeniowym. W ramach podstawowej działalności ubezpieczeniowej, obejmującej ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia na życie oraz pozostałe ubezpieczenia osobowe, klienci Grupy PZU mają do wyboru blisko 200 rodzajów ubezpieczeń
.

www.signal-idunadirect.pl

 

      W roku 1906 rzemieślnicy, kupcy i drobni przedsiębiorcy z Hamburga założyli kasę chorych NOVA. Jej członkowie w 1914 r. utworzyli kasę zapomogową, poprzedniczkę Towarzystwa IDUNA. SIGNAL Versicherungen sięga swymi początkami roku 1907, kiedy to z inicjatywy rzemieślników z Dortmundu, powstała kasa zapomogowo-chorobowa. SIGNAL IDUNA obsługuje w tej chwili ponad 10 milionów klientów.

www.tuz.pl

      TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych zawiera umowy ubezpieczenia od 1 września 2003 roku. Posiada wyłącznie polski kapitał i działa za pośrednictwem 13 oddziałów oraz blisko 1000 agentów ubezpieczniowych.

www.uniqa.pl

      Grupa UNIQA jest jedną z wiodących grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowej.

  • zatrudnia ponad 22 000 pracowników i agentów
  • obsługuje prawie 8,7 mln Klientów
  • sprawuje pieczę nad ponad 16,5 milionami umów ubezpieczeniowych

Grupa oferuje swoje produkty i usługi za pośrednictwem różnych kanałów dystrybucji – sieci oddziałów, przedstawicielstw i agencji generalnych, brokerów, banki i instytucje finansowe, a także poprzez sprzedaż bezpośrednią. UNIQA jest aktywna w sprzedaży ubezpieczeń z wszystkich grup - jest liderem na rynku ubezpieczeń osobowych oraz jednym z największych ubezpieczycieli majątkowych w Austrii.

Grupa UNIQA Austria jest koncernem o międzynarodowym zasięgu, świadomym potencjału, jaki mają do zaoferowania wschodzące rynki środkowo- i wschodnioeuropejskie. Aktualnie UNIQA -poza Austrią - jest obecna, za pośrednictwem UNIQA International Beteiligungs-Verwaltungs GmbH w 19 krajach: Albanii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Czarnogórze, Chorwacji, Czechach, Kosowie, Liechtensteinie, Macedonii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, na Ukrainie, na Węgrzech, we Włoszech oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

www.warta.pl

      Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. działa na polskim rynku od 1920 roku. Jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Bardzo bogata oferta ubezpieczeń, w tym m.in. komunikacyjnych, majątkowych i osobowych, obejmująca ponad 160 produktów ubezpieczeniowych, zapewnia szeroką ochronę zarówno Klientom indywidualnym, jak i firmom.